naglowek2

OSTATNIE SPARINGI ZE ZWYCIĘSTWAMI

CAM00514

Ostatnie dwa sprawdziany drużyny RKS zakończyły si

Victoria Woźniki ( A klasa) - RKS Mechanik Radomsko 1-6 (0-3). Od 55 minuty RKS grał w dziesiątkę.
1-6 Mateusz Żak 88 min.
Skład RKS: Dawid (46' Antczak) - Michalski , Krystian Szewczyk, Kolba (46' Perliński) Motyl - Bąbka, Kornacki (46' Dryja), Szymczak (46' Nowak), Tazbir (46' Grabarczyk) - Majewski (41' Walioszczyk)

RKS Mechanik Radomsko - Unia Sulmierzyce 3-2 (2-0)

1-0 Jakub Tazbir

2-0 Jakub Tazbir

3-0 Tomasz Walioszczyk

3-1 Sulmierzyce

3-2 Sulmierzyce

Skład: Dawid - Perliński, Frączyk, Kolba, Dryja - Nowak, Szymczak, Kornacki, Żak, Tazbir- Walioszczyk. Na zmiany wchodzili: Lewacki, Grabarczyyk, Bąbka, Michalski, Machura

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17 00 start IV ligi łódzkiej. RKS Mechanik na własnym stadionie podejmie drużynę Zawiszy Rzgów. W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej w Radomsku Zawisza wygrał 2-1 natomiast mecz w Rzgowie zakończył się remisem 3-3, mimo iż radomszczanie do przerwy prowadzili 3-0.