Zwycięstwo wywiezione ze Zgierza

aaaa

Boruta Zgierz – RKS RADOMSKO 0-1 (0-0)
Łukasz Bocian 86min. 0-1

Pierwsza część spotkania to w głównej mierze gra taktyczna po jednej i drugiej stronie. Gospodarze oddali kilka strzałów które Daniel Niźnik wyłapał bez żadnych problemów. Po stronie Radomszczan swoje okazję mieli Igor Górniak oraz Wiktor Śmigielski. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Kamil Odolak mając przed sobą tylko golkipera Boruty.
Druga połowa od samego początku była pod dyktando Żółto-Niebieskich. Trener Paweł Ściebura w 55 min. przeprowadził jedyną zmianę w tym spotkaniu. Za Igora Górniaka wszedł Filip Bednarski. W 80’ środkowy pomocnik otrzymał żółtą kartkę. Jedyna bramka meczu padła sześć minut później. Łukasz Bocian pokonał bramkarza gospodarzy po silnym strzale. Ostatecznie to Żółto-Niebiescy cieszyli się z trzech punktów. Na ławce RKSu znalazło się czterech zawodników na co dzień grających u trenera Rafała Ozgi. Jakub Zieliński, Mateusz Spólnicki, Wiktor Pelikant oraz Oskar Kozak. Średnia wieku ławki rezerwowych miała niespełna 18 lat.
Na trybunach byli obecni Żółto-Niebiescy kibice.

Skład Boruty: Jakub Niedomagała – Patryk Retkowski, Krystian Ślęzak, Damian bierżyński – Damian Knera, Beniamin Tonn, Jakub Fudała, Michał Madejski(k), Karol Chmielewski, Michał Siennicki – Mateusz Misiak

Ławka MKP: Michał Węzyk, Michał Zieliński, Karol Pawlikowski, Kacper Kapeliński, Michał Czapliński, Bartosz Pietrzak

Skład RKS: 35. Daniel Niźnik, 18. Wiktor Śmigielski, 8. Damian Mężyk, 19. Artur Gieraga, 23. Krystian Kolasa – 17. Sebastian Miśkowiec, 3. Szymon Kożecki, 21. Łukasz Bocian(k), 16. Igor Górniak(5. Filip Bednarski 55’), 27. Stanisław Domaniecki, – 10. Kamil Odolak

Ławka RKS: 1. Artur Kowalczyk, 4. Wiktor Pelikant, 9. Jakub Zieliński, 15. Mateusz Spólnicki, 22. Oskar Kozak

Żółte kartki: F. Bednarski 80’

Następne spotkanie Radomszczanie rozegrają z Prosną Wieruszów. Sobota - 15:00 - B26. Serdecznie Zapraszamy!