naglowek2

RKS RADOMSKO - Stal Głowno 1-0

RKS Radomsko – Stal Głowno 1-0 (0-0)
Łukasz Bocian 65min. 1-0 (as. Krystian Kolasa)

Pierwsza połowa należy do jak najszybszego zapomnienia. Spora liczba przewinień, niewykorzystane sytuacje, żółta kartka Filipa Bednarskiego oraz wejście Łukasza Bociana na boisko to jedyne warte uwagi informacje. Obydwie drużyny grały elektrycznie. W drugiej części spotkania Igor Górniak został zmieniony przez Stanisława Domanieckiego w 55 min. Szymon Kożecki został ukarany żółtą kartką w 58 min. Siedem minut później wpadła jedyna bramka na B26. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego od Krystiana Szwagra Kolasy wykończył głową Łukasz Bocian. Dzięki konsekwencji to podopieczni Trenera Pawła Ściebury zeszli ze zwycięstwem i kolejnymi trzema punktami na koncie.

244657186 365934611935259 6018485227627798091 n

Skład RKS: Niźnik – Śmigielski, Mężyk, Gieraga, Kolasa(k) – Miśkowiec, Bednarski(Bocian 30’), Kożecki, Górniak(Domaniecki 55’), Machaj – Odolak
Ławka rezerwowych: 1. Artur Kowalczyk, 9. Jakub Zieliński, 15. Mateusz Spólnicki, 27. Stanisław Domaniecki

Skład Stali: Kantyka – Osiński, Ignatowski(k), Florczak, Jarzębski, Tuliński – A. Waśkiewicz, Olszewski, Owczarczyk – Bursik, Szymczak
Ławka rezerwowych: Kocemba, Majcher, Ant. Waśkiewicz, Al. Waśkiewicz, Włodarczyk, Andrzejewski

Żółte kartki: Bednarski 21’, Kożecki 65’ – Ignatowski 10’

Sędziowie: Krasnpolski Kamil, Kawalec Marcin, Bielasiak Krystian (WS Łódź)

„Dzisiejszy mecz ze Stalą Głowno na pewno nie był najlepszy w naszym wykonaniu, brakowało lepszego wykończenia pod bramką przeciwnika i lepszych rozwiązań. Jednak nie pozwoliliśmy Stali na wiele i praktycznie nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej. W drugiej połowie lepiej weszliśmy w mecz i udało nam się strzelić zwycięska bramkę. Wygrana 1:0 cieszy, buduję drużynę i 3 punkty zostają w Radomsku. Pracujemy dalej i przygotowujemy się do kolejnego meczu.”

Skomentował spotkanie strzelec jedynej bramki dla Żółto-Niebieskich – Łukasz Bocian.