naglowek2

Remis RKS RADOMSKO na inauguracje IV Ligi

orkan rks

Mecz rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 7 minucie Jardel Muniz Cruz zagrał do Jakuba Dregiera, który będąc oko w oko z bramkarzem trafił do siatki. 1:0. Później optyczną przewagę mieli piłkarze RKS, ale Orkan stwarzał konkretniejsze okazje. Jardel strzelał nożycami i minimalnie przestrzelił. Za chwilę ponownie zagrywał Jardel, a minimalnie przestrzelił Dregier. 22 i 26 minuta to RKS, a konkretnie Patryk Pietrasiak dwukrotnie pokonał debiutującego w barwach Orkana Szymona Pajkerta. Zrobiło się 1:2 !!!. W 30 minucie świetną akcję przeprowadził Daniel Potakowski, zakręcił zawodnikam z Radomska w piłkarskim tańcu, na małej przestrzeni okiwał trzech rywli i mocno zagrał przed bramkę. Tam na wślizgu w swoim debiucie premierową bramkę strzelił Madej i zrobiło się 2:2. 30 minuta meczu i już licznie zgromadzeni kibice zobaczyli 4 gole. Co za mecz. Ponownie przypomniał o sobie Pietrasiak i golem do szatni wyprowadził RKS na prowadzenie. 2:3 do przerwy.

Druga połowa spokojniejsza, radomszczanie szanowali wynik, Orkan nie za bardzo miał receptę na gości, w 72 minucie wprowadzony 3 minuty wcześniej Adam Zawierucha wyprowadził drużynę z Radomska na dwubramkowe prowadzenie. Ten gol jak się później okazało podkręcił gospodarzy. 6 minut później po rzucie rożnym piłkę wybił obrońa RKSu na 17 metr. Tam spadającą piłkę prostym podbiciem uderzył Dregier. Mocny strzał i bramkarz RKS bez szans. 3:4. Gospodarze łapią kontakt, radomszczanie zaskoczeni a Orkan poszedł za ciosem, dodatkowo wspierani przez kibiców. W 81 minucie Daniel Potakowski, z którym radomszczanie mieli sporo problemów dostał podanie od Norberta Dregiera, wrzucił precyzyjnie przed bramkę, a tam Dominik Cukiernik skierował piłkę do siatki. 4:4 !!! Orkan jeszcze szarpnął i w dogodnej sytuacji. Jardel strzelił nad poprzeczką. W doliczonym czasie jeszcze dwa rożne dla RKS i koniec. Po bardzo dobrym meczu, pełnym emocji, zwrotów akcji nastąpił podział punktów, który nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Bramki dla RKS zdobyli: Patryk Pietrasiak 23, 26, 43, Adam Zawierucha 74 dla gospodarzy: Jakub Dregier 7, 79, Bartłomiej Madej 29, Dominik Cukiernik 82.

Skład RKS Radomsko: Kaniecki - Kolasa, Meżyk, Augustyn, Miśkowiec - Pękała, Domaniecki, Bocian, Machaj - Krupa, Pietrasiak