naglowek2

ZAWISZA POKONANY PO RAZ DRUGI

13406765 1018234791587367 325622830523370395 n

W przedostatniej, 37 kolejce IV ligi łódzkiej piłkarze RKS Mechanik po raz drugi w tym sezonie pokonali zespół Zawiszy Pajęczno, tym razem w stosunku 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu w 79 minucie zdobył 17-letni napastnik Kamil Pisarek, który otrzymał długie podanie od Rafała Dawida i wykorzystując niezdecydowanie obrońcy i bramkarza wpakował piłkę do pustej bramki. Od 38 minuty radomszczanie grali w osłabieniu, gdyż za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Przemysław Socik. Mimo gry w dziesiątkę radomszczanie stworzyli sobie 3 bardzo dobre okazje do zdobycia gola, jednak zawodziła skutecznośc. Również gospodarze mieli kilka okazji do zdobycia gola, lecz w bramce RKS bardzo dobrze bronił Dawid. W końcówce spotkania gości od straty punktów uratowała poprzeczka.

W kolejnym meczu zespół RKS Mechanik będzie gospodarzem meczu z Widzewem Łódź, jednak spotkanie odbędzie się w Łodzi na stadionie SMS.

Zawisza Pajęczno - RKS Mechanik Radomsko 0-1 (0-0)

bramka: Kamil Pisarek - 79 min (asysta Rafał Dawid)

Skład RKS: Dawid - Socik ż,ż,CZ, Lewacki, Frączyk, Perliński - Nowak, Szymczak( 70' Dryja), Tazbir (88' Szewczyk), Majewski (75' Pisarek), Krawczykowski - Walioszczyk (58' Michalski)

rezerwa: Rudak, Piasecki, Królik

trener: Artur Kowalski