naglowek2

KOLEJNE 3 PUNKTY I AWANS W TABELI

zjb

W 31 kolejce IV ligi łódzkiej seniorzy RKS Mechanik zwyciężyli w meczu wyjazdowym z trzecią drużyną tabeli Zjednoczonymi Gmina Bełchatów 2-0 (1-0). W 40 minucie wynik meczu otworzył Jakub Tazbir, który odebrał piłkę stoperowi i po dwójkowej akcji z Tomaszem Walioszczykiem z kilku metrów skierował piłkę do siatki. W drugiej połowie Zjednoczeni osiągnęli przewagę, atakując prawie całym zespołem. Najlepszą okazję do wyrównania miał Kowalczyk, lecz z kilku metrów uderzył obok słupka. Wynik meczu w 84 minicie ustalił Walioszczyk, który ograł stoperów gospodarzy i pewnym strzałem zdobył drugiego gola dla swojej drużyny. Po tej wygranej  radomszczanie awansowali na 9 miejsce w tabeli i są coraz bliżej zapewnienia sobie utrzymania w IV lidze na następny sezon. Fot. lodzkifutbol.pl