naglowek2

WAŻNE ZWYCIĘSTWO Z ROSANOWEM

rossanow 2016 10

Bardzo ważne 3 punkty dopisali do swojego dorobku piłkarze RKS Mechanik po sobotnim meczu z LKS Rosanów. Radomszczanie pewnie zwyciężyli 3-0, bedąc przez całe spotkanie drużyną zdecydowanie lepszą. Do składu RKS wrócili dwaj 16-latkowie Kowalski oraz Socik a także Piotr Szymczak, który odbył karę za żółte kartki. Trener Kowalski zdecydował się także na zmianę w bramce - Rafała Dawida zastąpił Przemysław Rudak. Od początku meczu goście cofnęli się na swoją połowę, przez co drużyna RKS zmuszona była do ataku pozycyjnego. Na szczęście radomszczanom dość szybko udało się sforsować obronę Rosanowa. Po faulu na Walioszczyku rzut wolny wykonywał Szymczak. Pomocnik RKS idealnie dośrodkował na głowę Frączyka, który dał swojej drużynie prowadzenie. Gospodarze grali konsekwentnie i przed przerwą, w 44 minucie po kolejnym dobrym podaniu Szymczaka bramkarza gości na raty pokonał Krawczykowski. Pomocnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Pierwszy strzał golkiperowi Rosanowa udało się obronić, ale przy dobitce był bezradny. W 51 minucie było po meczu. Radomszczanie wyszli z szybkim kontratakiem. Krawczykowski popędził prawym skrzydłem i podał piłkę wzdłuż bramki. Walioszczyk przepuścił podanie do Szymczaka, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce. Radomszczanie mogli wygrać wyżej, ale zawodnikom RKS w kilku sytuacjach zabrakło dokładności. Po meczu trener LKS Rosanów Marcin Hersi podał się do dymisji.