naglowek2

LIDER POLEGŁ W RADOMSKU

paradyx

W meczu 23 kolejki IV ligi łódzkiej RKS Mechanik przed własną publicznością pokonał lidera rozgrywek KS Paradyż 1-0. Jedyną bramkę w meczu zdobył środkowy obrońca radomszczan Dariusz Frączyk w 33 minucie. Frączyk pokonał bramkarza gości strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jakuba Tazbira. Warto odnotować, że drużyna z Paradyża nie wykorzystała rzutu karnego w drugiej połowie spotkania. RKS odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo, a gdyby dobre sytuacje wykorzystali Tomasz Walioszczyk i Krystian Piasecki wynik mógł być wyższy. Ostatnie 10 minut gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce, którą obejrzał Mariusz Kolba.

Skład RKS: Rudak - Perliński, Frączyk, Socik (Krawczykowski), Lewacki - Kolba ż,ż,CZ, Szymczak (Bąbka), Piasecki (Grabarczyk),Tazbir, Michalski ż- Walioszczyk

rezerwa: Rudak, Jarosiński, Zieliński, Królik

trener: Artur Kowalski