naglowek2

LEKCJA FUTBOLU OD JUTRZENKI

jutrzenka

W 11 kolejce IV ligi łódzkiej do Radomska przyjechał beniaminek rozgrywek - Jutrzenka Warta, która pod wodzą nowego trenera Tomasza Muchińskiego jeszcze nie przegrała. Od początku spotkania to właśnie drużyna Jutrzenki osiągnęła znaczną przewagę. RKS Mechanik nie potrafił zagrozić bramcę przeciwników, oddając tylko jeden niecelny strzał Jakuba Tazbira. Jedynego gola w pierwszej połowie zdobyła Jutrzenka. Dośrodkowanie z prawej strony pola karnego na bramkę zamienił Emilian Sulgan. W drugiej części spotkania gospodarze osiągnęli przewagę i wydawało się, że mają szansę na odwrócenie losów meczu jednak już w 51 minucie szybka kontra Jutrzenki przyniosła drugą bramkę, którą strzelił Robert Jarecki. Goście po zdobyciu gola skupiali się głownie na obronie i wyprowadzaniu szybkich kontrataków. Dwa z nich zakończyły się bramkami. Najpierw samobójczego gola strzelił Lewacki, a na 4-0 wynik ustalił Adam Konieczny. Szansę na honorowego gola dla RKS-u miał Piotr Grabarczyk jednak w dogodnej sytuacji strzelił nad bramką.